NATURALNE PRZYSMAKI DLA PSÓW – TOP TEN

Opublikowano: 2015-04-15 11:07

Naturalne przysmaki dla psów to wielka przyjemność i idealna gratyfikacja dla naszego pupila.   Produkowane z użyciem technologii, pozwalającej zachować wszystkie witaminy i mikroelementy , są idealną i zdrową przekąską. Co więcej zaspokajają naturalną potrzebę gryzienia i żucia, która drzemie w każdym psie- działając na niego kojąco i  uspokajająco.  Przedstawiamy  wam  10 najpopularniejszych przysmaków, najczęściej wybieranych przez klientów www.twojezoo.pl

1.UCHO WIEPRZOWE

 Wędzone i białe uszy wieprzowe zajmują pierwsze miejsce w naszym plebiscycie. Idealny gryzak dla psów  ras średnich i dużych, a  znam również wielu zaciętych  przedstawicieli ras małych, którzy sobie z uszami wieprzowymi doskonale radzą.  Kultowego „ucha” nie trzeba zresztą nikomu przedstawiać- mają swoje miejsce w każdym sklepie zoologicznym i od lat cieszą się niezmienną popularnością.

2.TCHAWICA WOŁOWA

 

Tchawice wołowe dostępne są  w całości i w wersji  pociętej. Te pierwsze są idealną propozycją dla właścicieli ras dużych. Cięte tchawiczki z kolei idealnie sprawdzają się w wypadku ras małych i średnich.  Resztki zasuszonego mięsa i tłuszczu na tchawiczkach podnoszą ich walory smakowe i zapachowe.

 3.PENIS WOŁOWY

 

Choć nazwa i surowiec mogą was zaskoczyć , to  suszone penisy wołowe  od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród właścicieli zwierząt. Intensywny zapach skusi  prawie każdego  psiaka do gryzienia i żucia, które będzie trwało… i trwało… (jest to jeden z najtrwalszych gryzaków). Dostępne w całości lub w formie pociętej penisy wołowe o różnych długościach można dopasować do każdego „rozmiaru” psa.

 4.ŻWACZE

Nie każdy akceptuje po d swoim dachem popularne „śmierdziuchy” ,ale nikt nie kwestionuje korzyści jakie płyną z podawania żwaczy. Proponowane dla psów zjadających na spacerach odchody innych zwierząt, pozwalają na odbudowanie flory bakteryjnej żołądka.  Działają jednak korzystnie na układ pokarmowy każdego psa- nawet, takiego który nie ma zapędów do zjadania dziwnych rzeczy. Charakterystyczny „smrodek” w widoczny sposób podwyższa atrakcyjność  żwaczy  suszonych, sprawiając, że są one niekwestionowanym hitem wśród psich przysmaków.

5.SUSZONE MIĘSO WOŁOWE

Aromatyczne suszone mięsko jest doskonałym źródłem białka i mikroelementów. Niewielkie paski sprawdzają się idealnie jako gryzak dla psów ras małych oraz pyszna przekąska „na 2 gryzy” dla psów ras średnich i dużych.

 6.SUSZONE RYBKI

 Małe, duże i średnie suszone rybki to pyszny, zdrowy i aromatyczny przysmak dla każdego psa.  Źródło  białka, witamin i kwasów omega kusi naszych pupili specyficznym, intensywnym aromatem.

 7.RACICZKA WIEPRZOWA

 

Cała, ususzona i wędzona raciczka wiprzowa to idealny przysmak dla psów ras dużych i średnich, nad którym nasz pupil spędzi trochę czasu. Raciczka to kosteczki, suszone mięsko i suszona skóra wieprzowa –prawdziwy róg obfitości dla naszego psa. Wychodząc z domu na długie godziny podaruj pupilowi raciczkę, a spożytkuje je na intensywnym, pełnym radości obgryzaniu „zdobyczy”.

 

8.PŁUCKA WIEPRZOWE SUSZONE

 

Pyszne aromatyczne przekąski „na raz” dla każdego psa. Pokruszone brdzo dobrze spełniają funkcję treserek. Idealne jako nagroda.

 

9.KOŚĆ SZYNKOWA

 

Kości i kosteczki to jest to co psiaki uwielbiają najbardziej. Aromatyczna, wędzona kość wieprzowa to zajęcie na długi czas dla przedstawicieli ras średnich i dużych. A dostanie się do szpiku- serca kości to dla psa olbrzymia satysfakcja 🙂

10. SUSZONE JELITKA WIEPRZOWE

 

Pyszne, przekąski bogate w białko i włókno.  Idealna przegryzka i nagroda dla przedstawicieli raz małych i średniuch.

 

 

 

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/CHABA/domains/twojezoo.eu/public_html/wp-content/themes/staretwojezoo/single-post.php on line 20