PIES W WERSJI GLAMOUR

Opublikowano: 2015-04-17 10:27

Segment rynku który odpowiada za zaspokajanie potrzeb ludzi  pragnących  być „glamour” zainspirował również branżę zoologiczną , która od kilku lat stara się skutecznie zapełnić powstałą niszę . W oparciu o najnowszą modę i trendy powstają produkty dla zwierząt głównie dla psów i kotów), które pozwalają im dopasować się do stylu życia opiekunów i być tego stylu integralną częścią.

 

Dzisiaj producenci akcesoriów dla zwierząt wręcz prześcigają się w tworzeniu szykownych ubranek , legowisk, czy psiej biżuterii. Podobnie jak w ludzkiej branży modowej regularnie wypuszczane są nowe kolekcje ubranek i akcesoriów tak, by zawsze nadążać za obecnymi trendami modowymi.

 

Jeżeli chcecie, aby wasz pupil był glamour – branża zoologiczna proponuje wam ogromną ilość środków  którymi możecie to osiągnąć. Psi biżuteria- kolie, naszyjniki, zawieszki i adresatki zdobione cyrkoniami i kryształami swarovskiego. Smycze i obroże wysadzane tymiż samymi, a  nawet inkrustowane metalami szlachetnymi. Ubranka, które utrzymane są w duchu obecnie panującej mody kobiecej, ekskluzywne torby transportowe, do złudzenia przypominające produkty najsłynniejszych projektantów galanteryjnych , oraz legowiska zdobione falbankami, naszywkami, wykonane z tkanin w najmodniejszych wzorach.

 

Dużo tego – prawda? Pamiętajcie jednak, że nawet jeśli nie jesteście gotowi na obwieszenie pupila świecidełkami, dodatkami i ubrankami od Diora czy Dolce&Gabbana, to nie zaszkodzi mu przecież urocza obróżka z kilkoma połyskującymi cyrkoniami. Polska Firma Chaba wypuściła  właśnie  na rynek linię uroczych obroży skórzanych przeznaczonych dla piesków ras małych.  Obróżki Chaba  to produkt na lata- elegancie i bezpretensjonalne nie stracą na atrakcyjności również w obliczu najnowszych sezonów modowych.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/CHABA/domains/twojezoo.eu/public_html/wp-content/themes/staretwojezoo/single-post.php on line 20